Palec nahoru za bojovného ducha, který se jen tak nevzdá

srpen 2021

Páteční večerní běžecký závod od Prima cupu jsem doběhl na 7. místě ze 30 závodníků. V sobotu jsem se zúčastnil cyklistického závodu Prima cup Segafredo Sahara race. Byl to závod plný náročných přejezdů, lávek a dalších, místy až nebezpečných překážek. Už na 3 kilometru jsem přeletěl přes řidítka a na předním kole udělat takovou 8, že se nemohlo ani otočit . Myslel jsem, že závod pro mě skončil, ale já skončit nechtěl. Kolo jsem srovnal na relativně mírnou 8 mezi dvěma stromy a pokračoval. Během závodu jsem měl ještě několik technických problémů, ale nic co by se nedalo vyřešit. Nakonec jsem dorazil do cíle na 10. místě v kategorii z 18. závodníků a v celkovém pořadí jsem skončil na 39. z 68 závodníků.